• Home
  • i-OXYS ASTIGMATICO

i-OXYS ASTIGMATICO

previous arrow
next arrow
Slider

W skrócie

  • Miesięczny tryb wymiany
  • Optymalna korekcja astygmatyzmu
  • Soczewki pozostają nawilżone i komfortowe
  • Naturalnie zwilżalne, aby ograniczyć konieczność stosowania kropli nawilżających

Optymalna konstrukcja dla pacjentów z astygmatyzmem

Jeśli cierpisz na astygmatyzm, Twoje widzenie może być zamazane lub zniekształcone podczas patrzenia na obiekty znajdujące się zarówno blisko, jak i daleko. Toryczne soczewki kontaktowe i-OXYS Astigmatico służą do korekcji tej wady wzroku – możesz je nosić bez zdejmowania przez siedem dni pod rząd, cały czas ciesząc się najwyższym komfortem.
W torycznych soczewkach kontaktowych i-OXYS Astigmatico wykorzystano Optymalną Geometrię Soczewki. Polega ona na wielopłaszczyznowej konstrukcji, która zapewnia stabilność, precyzję i komfort. Dzięki soczewce odpowiadającej Twoim indywidualnym potrzebom będziesz mógł cieszyć się wyraźnym widzeniem tak w bliży, jak i w dali.

Zdrowsza opcja użytkowania soczewek

Dzięki naszej unikalnej technologii Aquaform®, soczewki toryczne i-OXYS zapewniają duży dopływ tlenu do oczu. Są naturalnie zwilżone, a ich wilgoć nie wypłukuje się. Będziesz się cieszyć znakomitym wzrokiem nosząc miękką, komfortową soczewkę, która jest zdrowsza dla Twoich oczu.
Zapytaj swojego specjalistę o luksusowe, toryczne soczewki kontaktowe i-OXYS Astigmatico do przedłużonego noszenia, które gwarantują optymalną korekcję astygmatyzmu.

Gdzie kupić?

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem kliknij tutaj